Web Sitemizde 32 Kategoride 30 makale yazılmıştır. Bugüne kadar 5176 kez ziyaret edilmiştir!


Senato2, 2016 yılından bu yana teknoloji, internet, sosyal medya, oyun yazılarıyla yayın yapmakta olduğu bir blog sitesidir. Blogun ilk kuruduğu günden beri bilgilendirici ve yardım amaçlı yazılarım ile yayın hayatına devam etmektedir. Aylık tekil 50.000-60.000 aralığında ziyaretçi kitlesiyle bir çok kişiye ulaşılmaktadır.

Daha çok teknoloji ve wordpress ile ilgili kitle tarafından yakınen bilinen aorhan.com’da reklam, tanıtım yazıları ve çeşitli kampanyalar yürürülmektedir. Reklam ve tanıtım yazısı gelirleri ile sitenin sunucu, domain, tasarım ve reklam giderleri karşılanmakta olup, artan gelir ile  ziyaretçiler arasında çekiliş organizasyonunda kullanılmaktadır.

Siteye bu kapsamda reklam, tanıtım veya bağış kapsamında destek olabilirsiniz. Ayıca ürün gönderimi, ürün inceleme gibi organizasyonlar için de iletişime geçebilirsiniz.

 

  • Tanıtım yazıları her zaman Tanıtım kategorisine dahil edilir ve yazıya ait bağlantı, anasayfada bulunan kategori kataloğunda en az 1 hafta sabitlenir. Tanıtım kategorisi dışında kategoride yayınlanması istenirse +25 TL ücret ile normal kategorilerde yayınlanır.
  • Yazı içerisinden tek bir siteye ve en fazla 3 adet link çıkışı yapılabilir.
  • Yazı içerisinde en az 1 görsel içerik kullanılmalıdır. Görsel formatı JPGPNG veya GIFformatlarından biri olabilir.
  • Görsel içerikler daima aorhan.com sunucusunda barındırılır.
  • Tanıtım yazıları süresiz olarak yayınlanır. Yazılar, site yayında olduğu sürece silinmez.
  • Yazı yayınlandıktan sonra, maddi hataların giderilmesi haricinde düzenleme ya da ekleme yapılamaz ve anlam bozuklukları ile imla hataları editör tarafından yazı sahibinden onay alınmaksızın düzeltilebilir.
  • Yalnızca anahtar kelimelere yoğunlaşılmış, anlam bütünlüğünden yoksun ve editörün kişisel beğenisini öne çıkaran yazılar yayınlanmaz.
  • Konusu veya içeriği yetişkinlere özel ürünler, çevrimiçi bahis, alkol veya kumar olan sitelerle ilgili reklam çalışması yapılmaz.
  • Reklam alımı yapan kişi yukarıdaki koşulları kabul etmiş sayılır.

 

700*50 reklam banner fiyatı

285*200 reklam banner fiyatı

137*137 banner reklam fiyatı

Ücretsiz Hosting
Xbilgeye Destek Ol deneme